Zebranie z rodzicami

10 lutego odbyło się zebranie podsumowujące osiągnięcia za I okres roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor  podsumowała  bogaty dorobek  naszych uczniów, nauczycieli., min. przedstawiła  nazwiska uczniów, którzy otrzymali miano wzorowego ucznia, uczniów ze 100% frekwencją oraz tych którzy mieli sukcesy w konkursach przede wszystkim  kuratoryjnych oraz tych, którzy otrzymają stypendium szkolne za I okres roku szkolnego 2015/2016.

Następnie odbyła się pedagogizacja rodziców. Pan P. Kryszczuk przedstawił prezentację multimedialną na temat: „Rodzice XXI wieku– jak osiągnąć płaszczyznę efektywnej współpracy” a pan R. Sudołowicz prezentację  „Efektywne działania szkoły na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa uczniów w kontekście szkolnego programu wychowawczego i profilaktyki”