Wycieczka klas 0 - III

8 czerwca 2015 roku grupa uczniów z klas 0-III wraz ze swoimi wychowawczyniami pojechała na wycieczkę do  Chełma Lubelskiego oraz „Rancza Budrysa” koło Chełma.

Najpierw zwiedziliśmy podziemia kredowe w Chełmie Lubelskim. Chełmskie podziemia kredowe są wyjątkowym obiektem w skali kraju. Labirynt tajemniczych chodników został wykuty w pokładach kredy, której złoża zalegają obficie pod powierzchnią miasta. Spacer dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Szczególną atrakcją było spotkanie
z legendarnym władcą i opiekunem kredowego labiryntu oraz strażnikiem ukrytych tutaj skarbów -
duchem Bieluchem.

Następnie udaliśmy się do Ośrodka Rekreacyjno — Wypoczynkowego  „Ranczo Budrysa”. Jest to urokliwe
i spokojne miejsce położne nad wodą na Lubelszczyźnie w Strupinie Dużym zaledwie 3km od Chełma. Tam uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wytrzymałości fizycznej poprzez aktywny udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem dostępnego sprzętu rekreacyjnego:
dmuchana zjeżdżalnia,  gokarty, bilard, huśtawki, trampolina, sala zabaw. Na sali zabaw czekał na dzieci  słodki poczęstunek.

Z uśmiechami na twarzach i pozytywnymi przeżyciami uczniowie wrócili do swoich domów :-)