Wycieczka - „Farma Iluzji”

13 czerwca odbyła się wycieczka do Parku Edukacji  i Rozrywki  - Farma Iluzji w Mościskach. Uczestniczyły w niej dzieci z oddziału przedszkolnego i  klas I  -  III pod opieką pań: L. Godzisz, A. Chwiejczak  - Zych, M. Piaskowskiej J. Ochmańskiej i A. Pańczyk. Do  atrakcji wycieczki należało: zwiedzanie Muzeum Iluzji, Latającej Chaty Tajemnic, szukanie  zagadki Lewitującego Kranu, zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie, wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia, spacer przez Lasek Doświadczeń,  przygody na szlaku Trapera, świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku, zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie, wizyta w tajemniczym Ames Roomie oraz mini  - zoo. Wiele wrażeń najmłodszym uczestnikom wycieczki dostarczyła przejażdżka pociągiem czyli „Przygoda rodem z dzikiego zachodu”, który przejeżdżał przez obórkę pełną ruchomych zwierząt.

Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone, pełne wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.