TRADYCYJNIE  - WAKACJE TO CZAS REMONTÓW

Zanim odeszliśmy na urlopy w dniach 01.07.2014 postanowiliśmy odmalować wszystkie pomieszczenia
w naszej szkole. prace przebiegały sprawnie, zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie. Klasy wyglądają pięknie. Czekają na przyjęcie uczniów.

W dniach 11.08.2014 i 18.08.2014 odremontowaliśmy i pomalowaliśmy wszystkie urządzenia na placu zabaw naszej szkoły. oprócz tego wykonaliśmy wiele prac celem oddania do użytku boiska do piłki nożnej.
Z przyjemnością i ogromną radością wymienię rodziców, którzy zasłużyli na miano „Rodzica na szóstkę z plusem”:

Tomasz i Beata Piaseccy

Marcin Małek

Paulina Ciupak

Elżbieta Wolanin

Katarzyna Bizior

Celina Paczewska

Ewa Wiśniewska

Wiesław Cielica

Katarzyna Czuk

Agnieszka Granda

Katarzyna Wróbel

W codziennych działaniach i ciężkiej pracy wspierali:

Jolanta Szpunar  - Dyrektor Szkoły

Dorota Rybak  - Przewodnicząca Rady Rodziców

Piotr Piaskowski   -  Prezes Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów”

oraz grono nauczycieli i pracownik obsługi w osobach: Anna Chwiejczak  -  Zych, Małgorzta Piaskowska, Lucyna Godzisz, Rafał Sudołowicz, Paweł Lipski, Paweł Kryszczuk, Anna Bożek.

To była ciężka praca a zarazem piękna integracja wszystkich podmiotów szkoły.

„Żyj tak, aby ślady Twoich stóp -  przetrwały Cię.”

Serdecznie  dziękuję!

Jolanta Szpunar  -  Dyrektor Szkoły

Lucyna Molas

Łukasz Zych

Tomasz Krawczyński

Stanisław Szpunar

Katarzyna Banach

Marcin Szczygieł

Edyta Czop

Witold Wrona

Marian Kitowski

Agnieszka Walczak

Aleksandra Bender

Na miarę pozyskanych środków udało się nam rozbudować plac zabaw o dodatkowe trzy nowe urządzenia: bujaki i minikoszykówka. Tak wygląda obecnie nasz plac zabaw dla dzieci.