CZAS WAKACJI -  CZAS REMONTÓW!

Prace przy naprawie wjazdu na parking rozpoczęliśmy 2.08.2013r. od godz. 8.00  do godz. 21.00. Prace trwały łącznie  5 dni,  zakończone zostały 7.08.2013.

W ramach tych prac wykonano: zerwanie starego wjazdu, uprzątnięcie kostki dziurawki, przygotowanie terenu, wybranie ziemi pod ustawienie krawężników, poziomowanie placu, rozwiezienie ziemi, wyrównanie terenu pod zasiew trawy wzdłuż wjazdu na parking, obstawienie krawężników, docinka nabrzeży, układanie i docinka kostki, sprawy kosmetyczne.

Dyrektor szkoły p. Jolanta Szpunar w imieniu całej społeczności szkoły składa serdeczne podziękowania za ogrom społecznie wykonanej pracy podczas upalnej i lejącej żar z nieba pogody, naszym nieocenionym rodzicom – atutowi naszej szkoły:

Tomaszowi  Krawczyńskiemu wraz z żoną Ewą

Ryszardowi Banasiakowi

Stanisławowi Szpunarowi

Radosławowi Szpunarowi

Zbigniewowi Pomarańskiemu

Marcinowi Szczygłowi

Krzysztofowi Rybakowi z żoną Dorotą

Sławomirowi  Hajdukowi z żoną Lucyną

Adamowi Piturze

Pawłowi Dynysiukowi

W pracach związanych z docinką kostki wspierali: Mateusz Kitowski i Leszek Bełkot.

Również serdeczne podziękowania składam panu Miłosławowi Wojciechowskiemu Przewodniczącemu Osiedla Klemensów za różnorodną pomoc podczas wykonywania tak ciężkich prac. Także dziękuję panu Piotrowi Gnieciakowi za użyczenie zagęszczarki do ubijania podłoża pod ułożenie kostki.

Gdyby nie wsparcie finansowe Burmistrza Szczebrzeszyna – pana Mariana Mazura plany o naprawie wjazdu na parking nie byłyby możliwe do zrealizowania.

Koszmar z błotem i grzęznącymi autami na terenie szkoły trwałby nadal. Za zrozumienie i okazaną pomoc gorąco dziękujemy!

Nad całością prac czuwała: Jolanta Szpunar – dyrektor szkoły, wspierała w działaniach. Dorota Rybak – przedstawiciel Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego Klemensów w Szczebrzeszynie.

Za zrozumienie potrzeby niesienia pomocy; za cały ogrom wykonanej ciężkiej pracy w skwarze 40 stopniowej temperatury, wszystkim dobrym ludziom jeszcze raz dziękuję i życzę takiej troski i wszelkiego dobra w ich prywatnym i zawodowym życiu,  jaką Oni sami nam okazali!

„..Co byś nie robił – i tak powróci do Ciebie , tylko z wielokrotną siłą i mocą …”

Z wyrazami szacunku i uznania

Jolanta Szpunar -  Dyrektor Szkoły .

Do następnego remontu!