SPOTKANIE Z  ZAMOJSKĄ POETKĄ

Dnia 12 maja 2015 w ramach innowacji programowo     metodycznej „Nasza mała ojczyzna  -  zawsze sercu bliska” na zaproszenie dyrektor i  całej społeczności szkolnej przybyła do nas znana zamojska poetka Alina Dorota Paul. Naszym celem było „poznanie przedstawicieli kultury regionu”.

Dzieci z klas IV  -  VI przygotowały recytacje wierszy poetki. Uważnie słuchały jej odpowiedzi na zadane pytania i autorskiej interpretacji tekstów. Na zakończenie dzieci w dowód wdzięczności obdarowały poetkę mnóstwem kwiatów, a poetka podarowała każdemu uczestnikowi spotkania swój wiersz i autograf.

W  podziękowaniu za interesujące spotkanie uczennica kl. V Aleksandra Stefańska wykonała utwór na flecie prostym specjalnie dla pani Aliny Paul.