UROCZYSTE „SPOTKANIE OPŁATKOWE”

Dnia 22 grudnia 2015r w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie miało miejsce spotkanie opłatkowe. Na zaproszenie Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego oraz uczniów przybyli: w pełnym składzie Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów”, Rada Rodziców oraz licznie zgromadzeni rodzice i dziadkowie uczniów.

Pani Dyrektor gorąco powitała wszystkich zebranych i  przyjęła od drużyny harcerskiej „Zawisza” działającej przy naszej szkole Betlejemskie Światło Pokoju, które przekazano wszystkim zebranym. Uczniowie klas I  -  III przedstawili „Jasełka”. Następnie wszyscy zebrani złożyli sobie nawzajem życzenia świąteczne i połamali się opłatkiem.

Spotkanie wprowadziło nas w atmosferę rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Podczas uroczystości przemiłym akcentem było odczytanie przez Panią Dyrektor wzruszających życzeń od Państwa Róży i Karola Jodko – Kamińskich oraz całego Rodu Zamoyskich. Od Państwa Jodko – Kamińskich spotkała nas słodka niespodzianka: cukierki i pierniki w kształcie serca, których smak życzliwości i serdeczności zapamiętamy na długo…

Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem i wysłuchaniem kolęd zagranych na instrumentach przez nasze uczennice.

Życzymy takiego klimatu w każdym domu!