Spotkanie czytelnicze

Po raz kolejny uczniów oddziału przedszkolnego dnia 10.04.2017r. odwiedziła Pani Halina Skulimowska z Miejsko – Gminnej Biblioteki w Szczebrzeszynie wprowadzając świąteczny nastrój przeprowadzoną pogadanką o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Po czym Pani Halinka odczytała humorystyczny wierszyk o kurczaczku przygotowującym się na święta. Kolejnym punktem było oglądanie i dzielenie się spostrzeżeniami o książeczkach przywiezionych przez Gościa  o tematyce zbliżonej dla dziewczynek jak i chłopców.

Na zakończenie spotkania najmłodsi uczniowie wręczyli Pani Halinie samodzielnie wykonany stroik i pracę plastyczną, a następnie dzieci złożyły najserdeczniejsze życzenia świąteczne.