XVI  PRZEGLĄD  TEATRALNY

Dnia 16.05.2013r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w XVI Przeglądzie Teatralnym „Bawmy się w Teatr” organizowanego przez MDK w Szczebrzeszynie. Przedszkolaki zaprezentowały montaż słowno muzyczny pt. „Jak ratować las”, opowiadający o niszczycielskim wpływie lekkomyślności człowieka (wyrzucanie śmieci, wyrąb drzewa, niszczenie runa leśnego, hałasowanie, palenie ognisk itd.) na harmonię i funkcjonowanie życie zwierząt leśnych. Mali aktorzy wyrażali swoje uczucia za pomocą gestów, mimiki i ruchów, za wszelką cenę starali się przełamać nieśmiałość, zgodnie ze sobą współpracowali podczas wspólnego odśpiewywania piosenek, improwizacji ruchowej, godnie zachowali się nie tylko jako aktorzy, ale również jako widzowie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za okazałą pomoc!