Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych

27 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy drugiej naszej szkoły brali udział w III Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych w ramach innowacji pedagogicznej pt. „DRAMA SPOSOBEM SPOSOBEM NA JĘZYKI OBCE”, których organizatorem był Zespół Szkół w Zwierzyńcu.  Zaprezentowali angielsko – polską adaptację „Rzepki” J. Tuwima -  „The Enormaus Turnip”. Uczniowie mieli niełatwe zadanie, bo oprócz umiejętności językowych członkowie jurry  oceniali zdolności aktorskie, scenografię i muzykę. Spośród 4 grup konkursowych zajęli II miejsce. Brawo! Opiekunowie L. Godzisz i R Sudołowicz mogą być dumni z małych aktorów.

Dziękujemy rodzicom uczniów kl. II za przygotowanie ciekawych strojów do przedstawienia i przeróżną pomoc w tym zakresie. (różnorodną pomoc). Szczególne podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Bender za namalowanie fantastycznej, niesamowitej ilustracji do widowiska.