POSDUMOWANIE PROJEKTU „NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ”

30 marca 2014r odbyło się podsumowanie programu profilaktyki antynikotynowej „Nie pal przy mnie,  proszę”. Program realizowany był pod patronatem GIS i przy współpracy PSSE w Zamościu.

Na wstępie  zabrała głos dyrektor szkoły p.Jolanta Szpunar, która przywitała przybyłych gości mianowicie:
p. Jadwigę Poświatowską - Kierownika Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia  PSSE ; p. Annę Pysiewicz  -  przedstawiciela PSSE;  p. Mariana Mazura - Burmistrza Szczebrzeszyna; Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów” w Szczebrzeszynie  z prezesem p.Piotrem Piaskowskim;  pielęgniarkę szkolną p. Alicję Pietrykowską rodziców wraz z przewodniczącą Rady Rodziców p. Dorotą Rybak.

Następnie koordynatorzy akcji p.Paweł Kryszczuk i p. Paweł Lipski zaprezentowali prezentację multimedialną,
w której przedstawili przebieg realizacji naszego programu. Kolejnym punktem programu było podsumowanie odbytych  konkursów: plastycznego, poetyckiego i muzycznego oraz wręczenie nagród przez głównego sponsora -  Burmistrza Szczebrzeszyna. Na zakończenie odbyła się prelekcja szkolnej pielęgniarki na temat szeroko rozumianej profilaktyki. Następnie głos zabrali zaproszeni goście w osobach: p. M. Mazur  - Burmistrz Szczebrzeszyna, p.Jadwiga Poświatowska
i przewodnicząca Rady Rodziców p. Dorota Rybak składając podziękowania za całokształt pracy dyrektora, grona pedagogicznego , uczniów, rodziców.

Uczniowie naszej szkoły wraz z dyrektorem złożyli gorące podziękowania zaproszonym gościom. Dyrektor powiedziała:

Jesteśmy wdzięczni ludziom dobrego serca za pomyślną i bez żadnych przeszkód, zakłóceń miłą realizację programu. Scaliliśmy nasze wspólne działania i głęboko w to wierzę, że z wymiernym efektem pracy wieńczącym szereg przeróżnych form dotarliśmy do dzieci, środowiska z profilaktyką prozdrowotną, ze stanowczym mówieniem „NIE” używkom.”