URLOP BYŁ BARDZO KRÓTKI …

Człowiek nie rozwinie w pełni swojego człowieczeństwa
 i swojej osobowości, jeśli będzie tylko myślał dobrze
 i pragnął dobrze, a nie  będzie czynił dobrze”

Tuż po urlopach w dniach 26.07 do 22.08.2015 przeprowadziliśmy kolejne, bardzo poważne prace na terenie szkoły.

Dar serca Róży  i Karola Jodko – Kamińskich i ich gości weselnych przeznaczyliśmy na zakup sprzętu ogrodowego dla dzieci na naszym placu zabaw.

Wykonaliśmy dalszy ciąg odwodnienia wokół całego budynku szkoły. Położyliśmy nową elewację w miejscach wymagających naprawy w dbałości o stan techniczny budynku oraz w celu zagwarantowania bezpieczeństwa uczniów.

Zrobiliśmy generalny remont sali gimnastycznej, na który złożyło się: pomalowanie ścian, odrestaurowanie drabinek oraz sprzętu sportowego,  założenie nowego oświetlenia, ułożenie paneli. Pomalowaliśmy sale lekcyjne.

Państwo Beata i Tomasz Piaseccy wykonali: kompleksową naprawę nawierzchni boiska do piłki nożnej oraz pranie , dywanów, wykładzin, krzeseł.

Oto rodzice i nauczyciele, którzy w skwarze ciężko pracowali do późnych godzin nocnych:

Pani Katarzyna i Daniel Banachowie
Pan Marcin i Magdalena  Szczygieł

Państwo Dorota i Krzysztof Rybak

Pan Witold i Joanna Wrona

Pani Katarzyna Czuk

Pani Agnieszka Granda
Państwo Jolanta i Stanisław Szpunar
Państwo Beata i Tomasz Piaseccy
Państwo Agnieszka i Sławomir Olbryś
Państwo Aleksandra i Sylwester Benderowie

Państwo Iwona i Jan Szozda

Państwo Katarzyna i Adam Wróblowie
Pan Przemysław Nowosad

Pan Ryszard Banasiak
Pan Janusz Bartnik

To co udało się zaoszczędzić ciężką pracą własnych rąk, tym więcej daliśmy naszym dzieciom.

Burmistrz Szczebrzeszyna i tym razem wsparł nas finansowo tam, gdzie niezbędna była praca profesjonalnej firmy. Wszystkie możliwe prace były wykonane w czynie społecznym z ogromnym zaangażowaniem Zarządu Stowarzyszenia, Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców, Pracownika obsługi, Przyjaciół Szkoły – ludzi o wielkim sercu, na których zawsze możemy polegać i nigdy się na nich nie zawiedliśmy.

Człowiek potrzebuje człowieka, żeby być człowiekiem”
„Dobrych, szlachetnych ludzi nikt nie zapomina”

Pani Halina Dumała

Pani Ewa Bis
Pan Damian Nosek
Pan Mateusz Kitowski
Pani Halina Czapka
Pan Mariusz Derewiecki
Pan Marek Basaj
Pan Rafał Sudołowicz

Pan Paweł Kryszczuk
Pan Zbigniew Pomarański
Pani Elżbieta Wolanin
Pan Jacek Wasilewski

Pani Paulina Ciupak
Pani Anna Bożek
Pani Małgorzacie Sulejmani za użyczenie potrzebnego sprzętu

Szkoła gotowa na przyjęcie uczniów.