Podsumowanie akcji „Sprzątanie Świata”

Dnia 16.09.2016 odbyła się akcja „Sprzątanie Świata”, zaś 27 września 2016r. podsumowanie tej akcji. Spotkanie rozpoczęło się o godz 12.30 na placu apelowym przed szkołą. Pani Dyrektor J. Szpunar przywitała uczniów, nauczycieli oraz gości z Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych Oddział w Zamościu. Pani Małgorzata Bielecka i Pani Małgorzata Grabek w imieniu Dyrekcji ZLPK przekazały dzieciom upominki oraz zasponsorowały poczęstunek – kiełbaski z ogniska. Impreza obfitowała w atrakcje sportowe i muzyczne. Dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych, bawiły się przy muzyce, a na koniec zjadły upieczone na grilu kiełbaski. Dzięki sponsorom ZLPK, pani Dyrektor i słonecznej pogodzie spotkanie było wspaniałym wydarzeniem w kalendarzu imprez szkolnych.