Tradycyjnie  -  wakacje pod znakiem remontów.

W dniach 12.08.2016 – 19.08.2016 trwały intensywne prace nad rozbudową parkingu przy Szkole Podstawowej Nr3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie. W dwa dni ułożyliśmy 250 m2 kostki brukowej. Pozostały czas wykorzystaliśmy na przygotowanie podłoża   i prace wykończeniowe.

Dyrektor wraz z całą Społecznością Szkoły składają serdeczne podziękowania ludziom o gorącym sercu, otwartym na potrzeby innych, niosącym nieocenioną pomoc, bez słowa wahania:

Zarządowi Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów”, Członkom i Rodzicom oraz Dzieciom – uczniom naszej szkoły.

Szczególnie podziękowania należą się:

Panu Burmistrzowi Marianowi Mazurowi za podarowanie kostki brukowej.

Panu Piotrowi Gnieciakowi Dyrektorowi Gospodarki Komunalnej w Szczebrzeszynie za pomoc w pracach gospodarczych.

Panu Zenonowi Wajstuchowi za użyczenie sprzętu niezbędnego podczas remontu.

Pani Marii Godzisz Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Klemensów za pomoc przy utrzymaniu estetyki terenów zielonych. To była ciężka , ale jakże ofiarna praca ludzi , którzy potrafili pogodzić obowiązki rodzinne, sprawy zawodowe z pracami na terenie szkoły.

Oto Oni:

Państwo Magdalena i Marcin Szczygłowie

Państwo Katarzyna i Daniel  Banachowie

Państwo Jolanta i Stanisław Szpunarowie

Państwo Dorota i Krzysztof Rybakowie

Pan Janusz Bartnik

Państwo Joanna i Witold Wronowie

Państwo Katarzyna i Andrzej Czukowie

Pan Jacek Banach

Pan Sławomir Hajduk

Ogromny szacunek należy się również Dzieciom:

Dominik i Karolina Banach,

Bartosz i Magdalena Banach

Angelika i Wioleta Klajn

Aleksandra i Julia Szczygieł

Patryk Grygiel

Daria Dumała

Aleks Wojewoda

Ciało obolałe do dziś …, ale satysfakcja jest wielka!

Oprócz prac remontowych przy parkingu szkoły również trwały prace porządkowo  -  remontowe na terenie szkoły, zostały one wykonane przez grono pedagogiczne, personel obsługowy oraz rodziców: Panią Iwonę Hajdamaszek z córką Zuzią, Panią Paulinę Ciupak z córką Oliwką, Państwo Beata i Tomasz Piaseccy.

„Połączenie sił – to początek, pozostanie razem – to postęp, wspólna praca – to sukces”.

Henry Ford

Z gorącego serca za dobro w szerokim tego słowa znaczeniu serdecznie dziękują:

- Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów” na czele z Prezesem Panią Katarzyną Banach

- Jolanta Szpunar Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie

Pan Mariusz Głąb

Pani Paulina Ciupak