NOWY ROK SZKOLNY 2014/2015

Galeria zdjęć.

Początek roku w naszej szkole miał wyjątkowy charakter: na zaproszenie społeczności szkolnej
i Dyrektora Szkoły przybyli do nas goście: Burmistrz Szczebrzeszyna p.Marian Mazur i Dyrektor Zakładów Tłuszczowych w Bodaczowie p. Krzysztof Jarosz  -  główni sponsorzy przedsięwzięcia, jakim było wykonanie boiska do piłki nożnej. Pierwszym punktem programu było uroczyste otwarcie boiska. Przecięcia wstęgi dokonali kolejno: Burmistrz Szczebrzeszyna p.M. Mazur, Dyrektor Zakładów Tłuszczowych p.K. Jarosz, Prezes Stowarzyszenia Oświatowego „Klemesów” p.P. Piaskowski oraz Dyrektor Szkoły p.J. Szpunar. Dalsza część odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie po krótkim przemówieniu, Dyrektor Szkoły ogłosiła rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego2014-2015, a uczniowie klas starszych zaprezentowali część artystyczną.

W nowym roku szkolnym życzymy wspaniałych osiągnięć i licznych sukcesów!