PODSUMOWANIE PROJEKTU „NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”

21 marca 2013r odbyło się podsumowanie programu profilaktyki antynikotynowej „Nie pal przy mnie,  proszę”. Program realizowany był pod patronatem GIS i przy współpracy PSSE w Zamościu.

Na wstępie  zabrała głos dyrektor szkoły p.Jolanta Szpunar, która przywitała przybyłych gości mianowicie: p. Bożenę Jurkiewicz -  przedstawiciela PSSE ; p. Annę Markiewicz  -  przedstawiciela PSSE; p. Stanisława Jaślikowskiego - Dyrektora PSSE w Zamościu; p. Mariana Mazura - Burmistrza Szczebrzeszyna; Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów” w Szczebrzeszynie;  pielęgniarkę szkolną p. Alicję Pietrykowską.

Następnie zabrał głos koordynator akcji p.Paweł Kryszczuk. W dalszej części  uczniowie klas 0  -  III przedstawili montaż słowno - muzyczny podsumowujący całą akcję. Kolejnym punktem programu były konkursy; plastyczny, poetycki i muzyczny. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a nagrody wręczył główny sponsor  -  Burmistrz Szczebrzeszyna. Na zakończenie odbyła się prelekcja szkolnej pielęgniarki na temat szeroko rozumianej profilaktyki.