Tak rozpoczęliśmy weekend majowy.

Remont chodnika oraz głównego wejścia do szkoły rozpoczęliśmy w sobotę 27.04.2013 o godz. 7.00 rano,
a zakończyliśmy o godz. 22.00.

Tatusiowie oraz mamy wstawili się punktualnie wg wcześniejszych ustaleń.

Pogoda wspaniała, zapał do pracy wyśmienity, nawet wiatr wiał w plecy (co było niezbędne podczas sprzątania terenu z resztek gałęzi po ścince drzewa).

Do pracy wstawili się rodzice, pozostawiając swoje prywatne obowiązki, a przyszli z pomocą, aby najbardziej intensywnie wykorzystać czas pod nieobecność dzieci w szkole.

Społecznie  z sercem i oddaniem pracowali przy remoncie chodnika; naprawie głównego wejścia do szkoły; równaniu terenu  oraz pracach porządkowych następujące osoby:

- Marciniewicz Dariusz i Monika oraz syn Oskar

- Cichoń Piotr i Jolanta

- Rybak Krzysztof i Dorota

- Bełkot Leszek

- Wrona Witold

- Granda Agnieszka

- Szpunar Stanisław i Jolanta
Wspierali w działaniach pan Adam Pitura i pani Anna Bożek.

Również w tym dniu ścięto drzewo zagrażające bezpieczeństwu uczniów. W pracach tych uczestniczyli. p.Z.Wajstuch , p.J.Bartnik , p. Kowalczyk, p.P. Piaskowski.

A tak wygląda efekt końcowy. Jest pięknie!