KONKURSY III KLAS

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w gminnych konkursach dla klas III organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 w Szczebrzeszynie. W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie z klasy III: Wiktoria Derkacz, Zuzanna Szozda i Antoni Czop uczestniczyli w finale Gminnego Konkursu Polonistycznego „Chochlik”. W finale Gminnego Konkursu Matematycznego klas III udział wzięli Wiktoria Derkacz i Antoni Czop. Bardzo blisko podium znaleźli się: Wiktoria Derkacz uzyskując wyróżnienie w konkursie polonistycznym oraz Antoni Czop otrzymał wyróżnienie w konkursie matematycznym.

Uczniowie wyróżnieni w gminnych konkursach brali także udział w organizowanym przez LSCDN w Zamościu konkursie matematycznym „MiMak” dochodząc do III etapu – powiatowego.

Gratulujemy osiągnięć! Mamy świadomość, że do uzyskania wyższych wyników zabrakło im minimalnej liczby punktów. Życzymy dalszych sukcesów w różnorodnych konkursach w klasie IV.