PODSUMOWANIA KONKURSÓW

12 czerwca 2014 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów za osiągnięcia uczniów w II Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "I am good at English". Uczniowie naszej szkoły: Eryk Bender, Bartosz Kostrubiec i Marcel Błaszczak otrzymali dyplomy i skromne upominki za uczestnictwo w konkursie.

10 czerwca 2014 odbyło się podsumowanie konkursów gminnych w Szkole Podstawowej Nr1 w Szczebrzeszynie:

Konkurs Ortograficzny „Chochlik” dla klas młodszych w którym wyróżnienie otrzymała Nikola Hajduk z klasy III oraz „Mistrz Ortografii” dla klas starszych w którym I miejsce zajął Kamil Paczewski z klasy VI oraz III miejsce Angelika Klajn z klasy VI.

Konkurs Matematyczno  -  Przyrodniczy  - IV miejsce zajęła Karolina Krawczyńska