ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014 zakończył się 27 czerwca.  Uroczystość rozpoczęła się od odtańczenia poloneza i walca przez klasę szóstą przed budynkiem szkoły. Uczennica klasy VI Angelika Klajn powitała wszystkich zebranych.

Następnie wręczyła nagrody i stypendia wzorowym uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających.

Dalsza część miała miejsce w sali gimnastycznej. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego oraz złożeniu kwiatów i oddaniu czci Patronce Szkoły  — pani dyrektor J. Szpunar podsumowała miniony rok szkolny, bogaty w wydarzenia i osiągnięcia.

Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VI oraz chóru szkolnego. Zakończyło ją odśpiewanie hymnu szkoły. Pożegnaniu towarzyszyło wzruszenie i łzy absolwentów.

Opiekunka SKO - pani Małgorzata Piaskowska przekazała nagrody systematycznie oszczędzającym uczniom. Ufundował je  Bank Spółdzielczy
w Szczebrzeszynie.

Kolejnym elementem uroczystości było przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu i ślubowanie absolwentów klasy szóstej.

Pamiątkowe zdjęcie
z absolwentami.

„Gdzieś na krawędzi życia

Tam, gdzie blady wschód słońca kłuje w oczy,

Jest droga do nieskończoności.

Przeszli nią już oni, Teraz nasza kolej”

Podziękowania otrzymali :pani Martyna Zbiegień — za opiekę nad grupą taneczną
oraz pan Paweł Lipski wychowawca odchodzącej klasy VI.