ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  2016/2017 odbyło się 23 czerwca  i  rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego.  Delegacja uczniów na czele z Dyrektorem Szkoły oraz Prezesem Stowarzyszenia Oświatowego  „Klemensów” w Szczebrzeszynie przeszli do „Kącika Patrona” celem oddania czci i hołdu oraz złożenia kwiatów.

Następnie Pani Dyrektor Jolanta Szpunar podsumowała miniony rok szkolny 2016/2017 oraz wręczyła nagrody i stypendia wzorowym uczniom. Nagrody oraz stypendia po raz kolejny zostały ufundowane przez Rodzinę Zamoyskich  - Dzieci i Wnuczkę naszej Patronki Róży Zamoyskiej.

Opiekunka SKO -pani Małgorzata Piaskowska przekazała nagrody systematycznie  oszczędzającym uczniom ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Szczebrzeszynie.

Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas I  -  III  oraz chóru szkolnego, którą zakończono odśpiewaniem  hymnu szkoły. Po raz ostatni zabrzmiał dzwonek oznajmiając koniec roku szkolnego 2016/2017 i uczniowie udali się do klas na ostanie przed wakacjami spotkanie z wychowawcami.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i  wspaniałych wakacji !