ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  2015/2016 odbyło się 24 czerwca i rozpoczęło się od odtańczenia poloneza przez klasę szóstą przed budynkiem szkoły. Pozostała część uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego delegacja uczniów na czele z Dyrektorem Szkoły oraz Prezesem Stowarzyszenia Oświatowego  „Klemensów” w Szczebrzeszynie przeszli do „Kącika Patrona” celem oddania czci i hołdu oraz złożenia kwiatów.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor Jolanta Szpunar podsumowała miniony rok szkolny 2015/2016.

Następnie wręczyła nagrody i stypendia wzorowym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom.

Rozdano również nagrody książkowe i dyplomy najbardziej aktywnym czytelnikom klas 0 –VI.

Opiekunka SKO -  pani Małgorzata Piaskowska przekazała nagrody systematycznie  oszczędzającym uczniom ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Szczebrzeszynie.

Kolejnym elementem uroczystości było przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu  i ślubowanie absolwentów klas szóstych.

Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VI, którą  zakończono odśpiewaniem  hymnu szkoły.