ZAKOŃCZENIE ROKU  SZKOLNEGO 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013 zakończył się 28 czerwca. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor J. Szpunar podsumowała pracowity , bogaty w wydarzenia i sukcesy rok szkolny.

Następnie wręczyła nagrody i stypendia wzorowym uczniom oraz listy gratulacyjne Gronu Pedagogicznemu. Nagrody te ufundowały dzieci Róży Zamoyskiej. Również uczestnicy  Konkursu Wiedzy Pożarniczej  i Konkursu Plastycznego z eliminacji gminnych otrzymali cenne nagrody, których sponsorem był Urząd Miejski w Szczebrzeszynie. Opiekunka SKO -  pani Małgorzata Piaskowska przekazała nagrody systematycznie  oszczędzającym uczniom ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Szczebrzeszynie.

Kolejnym elementem uroczystości było przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu  i ślubowanie absolwentów klas szóstych.

Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VI  oraz chóru szkolnego, którą  zakończono odśpiewaniem  hymnu szkoły.