ŚLUBOWANIE  KLASY  PIERWSZEJ

23 października 2014r. był wyjątkowym dniem dla pierwszoklasistów. W ten dzień o godzinie 13.00 odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej i pasowanie ich na uczniów. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: dyrektor szkoły pani Jolanta Szpunar, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Pocztu Sztandarowego.

Pierwszaki jako dowód gotowości szkolnej zaprezentowały swój program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki
i mówiły wiersze, tańczyły, wykonywały zadania praktyczne. Wykazały się również doskonałą znajomością zasad zachowania w szkole
i na lekcji, zasad bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, a także wiedzą na temat ojczyzny.  Za swoje występy otrzymały gromkie brawa i jednoznaczny werdykt, że zasługują na miano uczniów oraz przyjęcie do społeczności szkolnej. Uczniowie z dużym przejęciem i powagą złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Pani Dyrektor pasowała ich na uczniów, złożyła gratulacje, życzenia i wręczyła każdemu legitymację szkolną oraz dyplom. Prezenty dla swoich pociech przygotowali rodzice oraz Rada Rodziców. Każdy uczeń otrzymał książeczki oraz drobne upominki, które otrzymali od uczniów klas II i III.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w nauce oraz miłych wspomnień z uroczystości ślubowania.