Ferie zimowe 2017

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie mogli skorzystać z różnych form wypoczynku, które oferowała nasza szkoła:

We wtorek – 17 stycznia dzieci z klas 0 — VI pojechały do CKF „Stylowy” na film „Sing”.

Środa – 18 stycznia to dzień, w którym wybraliśmy się na kulig. Aura zimowa w tym roku dopisała!

19 stycznia – we czwartek podzieliliśmy się na dwie grupy i spędzaliśmy aktywnie czas w Zamościu. Pierwsza grupa (dzieci klas 0 – III) wybrała się do sali zabaw „Jaś i Małgosia”, a grupa druga (uczniowie klas III – VI) wybrała się na lodowisko na Rynku Wielkim.

W piątek – 20 stycznia odbyły się w naszej szkole zajęcia sportowe i czytelnicze. Między innymi uczniowie mogli  wykazać się znajomością baśni H. Ch. Andersena.
Mówiąc krótko  -   był to czas atrakcyjnie, aktywnie spędzony w wyjątkowej zimowej aurze.

Było wspaniale!