DZIEŃ MATKI

4 czerwca 2017 r. przed Mszą o godz. 10.30 uczniowie naszej szkoły przedstawili w kościele parafialnym w Szczebrzeszynie program słowno- muzyczny z okazji Dnia Matki. Okolicznościowe wiersze i piosenki  zaprezentowane przez dzieci mówiły wszystkim Mamom o dziecięcej miłości, serdeczności  i wdzięczności za trudy związane z macierzyństwem. W wyjątkowym miejscu, jakim jest kościół nie mogło zabraknąć też utworów poświęconych Matce Bożej i słów dziecięcej modlitwy za wszystkie Mamy. Występy dzieci połączone były z prezentacją slajdów ukazujących piękno macierzyństwa. Delegacja uczniów złożyła kwiaty przed figurą Matki Bożej Fatimskiej, a następnie odprawiona została Msza św. w intencji Mam.