Wychowanie przez czytanie

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

Dnia 20.03.2017r. dzieci z oddziału przedszkolnego po raz kolejny odwiedziła pani Halina Skulimowska z Miejsko – Gminnej Biblioteki w Szczebrzeszynie. Tym razem z okazji rozpoczynającej się astronomicznej wiosny. Na powitanie przedszkolaki zaśpiewały wesołe piosenki o wiośnie. Po czym wręczyły  przemiłemu Gościowi samodzielnie wykonaną wiosenną  pracę plastyczną.

Pani H. Skulimowska przeczytała zabawną historię o zwierzątku domowym pt. „Niezły pies”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały tekst, obejrzały inne kolorowe książeczki przyniesione przez panią bibliotekarkę. Po czym przedszkolaki wdzięcznie podziękowały za mile spędzony czas i zaprosiły p. H. Skulimowską na kolejne spotkanie.

Objaśnienie prostokątne zaokrąglone: Z całego serca gorąco dziękujemy!