ZABAWA CHOINKOWA

6 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Choinkowa.

O godzinie 14.00 Pani Dyrektor Jolanta Szpunar powitała zgromadzonych: uczniów, rodziców i nauczycieli życząc wesołej zabawy i jeszcze wspanialszych przeżyć oraz wspomnień. Bardzo dziękujemy miłemu gościowi p. Martynie Zbiegień za przybycie i wspólną piękną zabawę.

Podczas części artystycznej zaprezentowały się wszystkie klasy. W roli konferansjerów wystąpili: Aleksandra Kuźma i Damian Paczkowski. Występy poprzedzone były przygotowaniami uczniów pod okiem wychowawców, nauczycieli.

I tak wystąpili:

Uczniowie oddziału przedszkolnego  – w tańcu „W krainie Lodu”, „Poleczka”

Uczniowie klasy I – „W tańcu połamańcu”

Uczniowie klasy II  - zaprezentowali „Taniec Belgijski”

Uczniowie klasy III – w inscenizacji bajek „W książkowej krainie”

Uczniowie klasy IV -  przedstawili humor z zeszytów maturzysty

Uczniowie klasy V  -  w teledysku do piosenki „Pomidorowa”

Uczniowie klasy VI  — piosenkę „Dach” z musicalu „Grace”.

Przedstawiciele uczniów klas I – VI (uczniowie szkoły muzycznej) zaprezentowali swoje umiejętności grając na instrumentach muzycznych.

Następnie odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dla swoich pociech.

Kolejnym ważnym punktem wieczoru było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozdał paczki wszystkim dzieciom. Wspaniała zabawa trwała do godziny 20.00.

Dziękujemy panu Patrykowi Bartnikowi za pełnienie funkcji didżeja i atrakcyjne poprowadzenie zabawy. Dobrana właściwie muzyka to gwarancja na najwspanialsze wspomnienia.

Serdecznie dziękujemy również pani Dorocie Rybak Przewodniczącej Rady Rodziców oraz grupie rodziców za wszelaką, różnorodną pomoc w zakresie pięknej organizacji zabawy choinkowej dla uczniów naszej szkoły.