ZABAWA CHOINKOWA

Wyjątkowo w tym roku, dzięki życzliwości właścicieli, tegoroczna ,, zabawa choinkowa'' odbyła się 18 stycznia w restauracji ,,Klemens'' w Szczebrzeszynie. Czas upłynął nam w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Czekało nas wiele atrakcji. Uroczystość rozpoczęliśmy wspólnym tańcem. Po godzinie wspólnych pląsów, konferansjerzy - Angelika Klajn i Kamil Paczewski -zaprosili nas do zabawy. Bogata
i urozmaicona część artystyczna od bajki po kabaret z życia szkoły spodobała się widowni. Gwoździem programu był występ gości: Martyny Zbiegień i Michała Bednarskiego. Pokazali się oni w trzech tańcach latynoamerykańskich i trzech klasycznych. Następnie odbył się słodki poczęstunek. Po nim zawiŧał do nas Mikołaj ze Śnieżynką. Rozdali oni paczki wszystkim dzieciom. Wspólna zabawa trwała aż do godziny 20.00. Szkoda było się rozstawać!

Żegnając, w imieniu całej społeczności szkolnej, zwłaszcza dzieci, Dyrektor Jolanta Szpunar podziękowała Państwu Jolancie i Mirosławowi Nogalskim oraz Rodzicom na czele z przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Dorotą Rybak, za dobroć i serce okazane nam wszystkim.