Certyfikat „Wiarygodna Szkoła”

Nasza szkoła otrzymała certyfikat „Wiarygodna Szkoła”, dołączając tym samym do grona najlepszych szkół w powiecie zamojskim.

Wyróżnienie „Wiarygodna Szkoła” otrzymują te placówki edukacyjne, które osiągnęły wysokie standardy edukacyjne, mają ciekawą bazę oraz zapewniają bezpieczeństwo dzieciom w szkole.

Program „Wiarygodna Szkoła” ma na celu wyróżnić najlepsze szkoły w całej Polsce, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania, osiągają bardzo dobre wyniki w nauce . Udział w Programie jest także potwierdzeniem, że szkoła posiada właściwą infrastrukturę i gwarantuje bezpieczeństwo swoim uczniom.

Podstawowym kryterium oceniania było uzyskanie przez szkołę wysokiego miejsca wśród wszystkich szkół podstawowych w całym powiecie w oparciu o wyniki podsumowujące sprawdzian szóstoklasistów opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Programu Wiarygodna Szkoła:  www.wiarygodna-szkola.pl