UROCZYSTE „SPOTKANIE OPŁATKOWE”

Dnia 20 grudnia 2013r odbyło się w naszej szkole kameralne spotkanie opłatkowe. Przybyli na nie: Wiceprezes Zarządu BS w Szczebrzeszynie, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „Klemensów”, rodzice, dziadkowie naszych uczniów. Harcerze drużyny „Zawisza” działającej przy naszej szkole wręczyli na ręce pani Dyrektor Jolanty Szpunar „Betlejemskie Światło Pokoju” przyniesione ze spotkania z bp. Marianem Rojkiem w Zamościu.

Dyrektor szkoły w serdecznych, ciepłych słowach powitała zebranych, potem klasy IV  -  VI przedstawiły montaż słowno  -  muzyczny „Do Betlejem nie jest daleko”. W dalszej części spotkania dyrektor szkoły odczytała Ewangelię św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim, po czym  odbyło się wspólne kolędowanie i dzielenie opłatkiem.

Później wiceprezes BS Pani Anna Karol wręczyła cenne nagrody laureatom Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez nasz Bank Spółdzielczy  pod hasłem „BS w Szczebrzeszynie od lat towarzyszy Naszej rodzinie”. Mieliśmy też nagrody w drugim konkursie plastycznym WORD (odbytym pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej) w Zamościu.