Apel  - podsumowanie I semestru

29 stycznia 2016 odbył się apel podczas którego Pani Dyrektor Jolanta Szpunar podsumowała wyniki klasyfikacji śródrocznej. Wyróżniła uczniów z mianem wzorowego, 100% frekwencją, przedstawiła osiągnięcia uzyskane podczas różnorodnych konkursów, akcjach charytatywnych itp. Poinformowała o wyróżnieniu, które otrzymała nasza szkoła w postaci certyfikatu „Zadowolony konsument”, potwierdzający najwyższą jakość usług edukacyjnych.

Na zakończenie Pan M. Basaj  -  opiekun samorządu uczniowskiego przeprowadził pogadankę „Bezpieczne ferie”. Omówił zagrożenia występujące w okresie zimowym w danej miejscowości, zasady bezpiecznego korzystania z lodowisk, ślizgawek przyszkolnych, przestrzegał przed wchodzeniem na lód w miejscach niedozwolonych. Uświadomił potrzebę informowania wychowawcy o zaobserwowanych zagrożeniach i przypomniał zasady wzywania i udzielania pomocy.