ANDRZEJKI 2013

28 listopada 2013r w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie andrzejkowe. Wczesnym popołudniem zabawę rozpoczęli nasi najmłodsi- uczniowie klas 0-III.  Były tańce, zabawy ze śpiewem i oczywiście andrzejkowe zabawy – wróżby. Dzieci ciągnęły karteczki z imionami przyszłych kolegów, z nazwami miast, które warto odwiedzić…  oczywiście nie mogło zabraknąć ustawiania butów. Było dużo gwaru, śmiechu, dobrej zabawy. Po zabawie dzieci z wielkim apetytem zjadły przygotowane przez mamy kanapki.

O godzinie 16.00 swoje andrzejkowe spotkanie rozpoczęli uczniowie z klas IV-VI. Dyskotekowe rytmy przeplatały się z wróżbami andrzejkowymi i dobrym humorem. Niezawodne mamy zadbały o to, by bawiącej się młodzieży nie zabrakło siły do zabawy i przygotowały poczęstunek. Wszystko, co miłe szybko mija… Andrzejkowe spotkanie też. Teraz trzeba zabrać się solidnie do nauki, żeby z czystym, uczniowskim sumieniem wziąć udział w szkolnej zabawie choinkowej… W końcu styczeń tuż, tuż…