Akcja „Jak przestrzec przed zagrożeniami ...?”

17.06.2014r została przeprowadzona w naszej szkole akcja” Jak przestrzec przed zagrożeniami i czyhającymi niebezpieczeństwami szkoła  -  dom  -  szkoła?” z udziałem Pana Piotra Tytonia  -  Komendanta Policji w Szczebrzeszynie, Panów Policjantów z Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu oraz Panów Policjantów z Komisariatu w Szczebrzeszynie.

Panowie Policjanci omówili sposoby zachowania się w wielu trudnych sytuacjach życiowych,
w praktyczny sposób pokazali, jak należy zachować się podczas, gdy zaatakuje pies. Cała społeczność uważnie wysłuchała rad i  teraz wszyscy wiedzą jak poradzić sobie i jak się zachować w trudnych sytuacjach, które mogą spotkać każdego i w każdym miejscu.