Akcja „Bezpieczne Wakacje”

Tuż przed końcem roku szkolnego dnia 24.06.2014 odwiedzili naszą szkołę Panowie Policjanci z Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu i  Komisariatu w Szczebrzeszynie. Udzielili  praktycznych rad: „Jak bezpiecznie spędzić wakacje?”. Dzieci miały okazję obejrzeć wyposażenie wozu policyjnego, co spotkało się z dużym zainteresowaniem.

W ramach podziękowań stróże prawa otrzymali od dzieci różę oraz cenny znaczek „Przyjaciel Szkoły”. Starsi uczniowie wykonali 2 tańce: poloneza i walca.

W imieniu całej społeczności szkolnej — Dyrektor i Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Tytoniowi  -  Komendantowi Policji w Szczebrzeszynie za aktywne uczestnictwo w akcjach profilaktycznych przeprowadzonych w naszej szkole, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań dydaktyczno  -  wychowawczych. Mamy głęboką wiarę i nadzieje, że nasza współpraca zaowocuje i pomoże naszym uczniom w dalszym ich rozwoju.