PAŹDZIERNIK  -   MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

28 października 2014r. w naszej szkole odbył się apel pod hasłem „ Październik miesiącem oszczędzania”. Gospodarzami apelu byli uczniowie klasy II i V, którzy pod kierunkiem opiekuna SKO przygotowali krótką część artystyczną zachęcającą wszystkich do szeroko pojętej oszczędności ( m. in. wody, energii elektrycznej, przyborów szkolnych i, oczywiście, pieniędzy). Było nam miło gościć na szkolnym apelu przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Szczebrzeszynie, panią Joannę Godzisz, która wręczyła pierwszoklasistom pierwsze książeczki SKO z symbolicznym wkładem 5 złotych na dobry początek oszczędzania. Pani dyrektor Jolanta Szpunar podziękowała Przedstawicielowi BS za dotychczasową współpracę Bankiem Spółdzielczym w Szczebrzeszynie, a uczniom za przygotowanie „lekcji oszczędzania” w formie apelu.