Apel podsumowujący I semestr

W piątek, 7 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę uczniów  w I semestrze roku szkolnego 2012/2013. Pani Dyrektor  podsumowała  bogaty dorobek  naszych uczniów. Odczytała nazwiska dzieci, które otrzymały miano wzorowego ucznia a także tych, którym do tego miana bardzo mało brakowało. Najczęściej wyczytywaną na tym apelu osobą był Kamil Wrona, który oprócz miana wzorowego ucznia może poszczycić się wysokimi notami w konkursach Lubelskiego Kuratora Oświaty ( w konkursie przyrodniczym zabrakło mu 3 punktów do tytułu laureata, w polonistycznym także miał bardzo wysokie notowania). Czekamy na kolejne etapy konkursu matematycznego Szpak, w którym nasi uczniowie także wzięli udział.
 K. Wrona i I. Paczewska  otrzymali stypendium dyrektora za wysokie wyniki w nauce.  Na wyróżnienie za aktywność na niwie artystycznej zasłużyły dziewczyny ze szkolnego chórku, które „wyśpiewały” I i II miejsca w Konkursie Kolęd Różnych Narodów. W gminnym turnieju mini- piłka siatkowa chłopcy zajęli I miejsce, a dziewczynki III. Pani Dyrektor wyróżniła uczniów ze 100% frekwencją, są to: N. Hajduk, V. Sulejmani, D. Paczkowski, U.Piasecka i K. Wojciechowski. Pani Dyrektor  podkreśliła zaangażowanie uczniów  w akcje charytatywne, które organizowane były w szkole ( Góra Grosza, Pomóż i Ty,  Pomóż Dzieciom przetrwać zimę, zbieranie nakrętek dla chorych dzieci na protezy).

Na zakończenie pan P.Lipski przeprowadził pogadankę „Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe”.

Był to czas wytężonej pracy, chyba wszyscy zasłużyli na zabawę choinkową i ferie.